X
GO

 


شرکت پدیده سلامت شرکت خصوصی (با مسئولیت محدود) در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت اصلی این شرکت تا به امروز به صورت تخصصی همکاری با شرکت های معتبر دنیا در راستای ارائه تجهیزات و سرویس های جراحی ستون فقرات به بیمارستان ها و جراحان گرامی در ایران می باشد.
این شرکت سابقه همکاری چند ساله با کمپانی های Scient’x & Alphatec spine آمریکا و فرانسه و همچنین Dream STS  کره جنوبی را دارد و در حال حاضر نماینده انحصاری کمپانی Spineart کشور سوئیس (از ژانویه 2017) و همچنین کمپانی Condor GmbH کشور آلمان  (از سال 2009) می باشد.

شایان ذکر است مدیر عامل شرکت پدیده سلامت پارس آقای دکتر فرشید سالاروند -یکی از سهام داران شرکت- با بیش از 11 سال سابقه فعالیت در این زمینه می باشند که پیش از افتتاح شرکت پدیده سلامت پارس به مدت دو سال مدیر عامل شرکت جراح یار امین نماینده انحصاری کمپانی (Wright Medical Technology (WMT آمریکا و U&I و Solco Biomedical کره جنوبی در ایران بوده اند.
هدف اين شركت تسهيل دسترسى بيماران و جراحان گرامى به تجهيزات با كيفيت مطابق استاندارد جهانى و همينطور مساعدت جهت ارتقاى دانش متخصصان جراحی به بالاترين سطح بين المللى مى باشد.
ما در اين راستا خود را متعهد و مسئول مى دانيم.

 

 

دی ان ان
soap2day